Fahri(Asistan) Üyelik

Sevgili Uzmanlık Öğrencisi (Asistan) kardeşlerimiz,  

TUSYAD yönetim kurulu olarak uzmanlık öğrencileri (asistanlar)’ nin  de TUSYAD’ın eğitim hizmetleri ve web sayfasının kullanımı gibi üyelik avantajlarından yararlanmaları   için derneğe üyeliklerini hedeflemekteyiz. Ancak bir uzmanlık derneği olan derneğimizin tüzüğünde  asistanlar için ayrı bir kategori bulunmadığından, uzmanlık öğrencilerini TUSYAD tüzüğünde yer alan “fahri üye” adı altında derneğimize kazandırmak istiyoruz.
 

Yönetim kurulumuzun aldığı kararla, Diz cerrahisi, Spor Yaralanmaları ve Artroskopi ile ilgilenen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık öğrencileri (asistanlar) Asil Üye olana kadar Fahri Üye olabilirler. Fahri Üyeler, Derneğin tüm faaliyetlerine katılabilirler, web sitesinden   yararlanabilirler, ancak dernek organlarında görev alamazlar seçilemezler, oy kullanamazlar. Aidat ödemezler. Fahri Üyelik, uzman olunca sonlanır ve Asil üye olmak için yeniden   başvuru yapmak gerekir.
 

Fahri üyelik için web sitemizde yer alan “Fahri Üyelik Başvuru Formu” nun çıktısı alınarak doldurulduktan sonra iki adet vesikalık fotoğraf ile birlikte fahri üyelik başvuru formunda belirtilen TUSYAD dernek adresine gönderilmesi gereklidir.

Saygılarımızla.

Prof.Dr. İrfan Esenkaya
Prof.Dr. Nurzat Elmalı
TUSYAD Üyelik Kurulu

Fahri üyelik formuna ulaşmak için tıklayınız.