''DİZ AKADEMİ'' , KKTC

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri TUSYAD (Türkiye Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği) tarafından 14-16 Ekim 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ta Nuh’un Gemisi Otel’de düzenlenecek olan “DİZ AKADEMİ” toplantısına davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Diz eklemi cerrahisi ile ilgilenen meslektaşlarımıza; spor yaralanmalarında güncel cerrahi tekniklerle başlayıp, eklem koruyucu cerrahiden total diz artroplastisine uzanan ve revizyon diz artroplastisi ile sonlanan geniş bir yelpazede tedavi seçeneklerini sunacağımız zengin bir sempozyum hazırladık. Cerrahi başarımızı artıracak püf noktalarını içeren video sunumları, komplike durumları tartışacağımız interaktif olgu sunumları ve uygulama yapabileceğimiz workshoplar ile zengin bir bilimsel program bizleri bekliyor. Tartışmak veya danışmak istediğiniz olgularınız için yeterli zaman ayırma imkanımız olacak.

Diz cerrahisindeki yenilikleri tartışacağımız, cerrahi başarımızı ve hasta memnuniyetini artıracak püf noktalarını irdeleyeceğimiz bu üst düzey bilimsel toplantıya konuya ilgi duyan bütün meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Prof. Dr. Özgür Ahmet ATAY Sempozyum Başkanı

TUSYAD BAŞKANI

Emin Taşkıran

SEMPOZYUM BAŞKANI

Özgür Ahmet Atay

 

TOPLANTI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

İLETİŞİM

Göktürk Merkez Mah, Tan Sk. Kemer Corner Sitesi Sedef Blok D:8 Eyüp/İstanbul

İletişim sorumlusu: Seda ÖZZENGİN, Cansu ÇANAKCI

Tel : +90 212 322 71 73 Cep1 :+905336847896 Cep 2 : +90 531 409 80 48

sozzengin@galyakongre.com; cansu@galyakongre.com

 

 

 • Konu:
  ''DİZ AKADEMİ'' , KKTC
 • Haber Eklenme Tarihi:
  16 Haziran 2022 Perşembe
 • Konum:
  Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği
 • Yayında geçen süre:
  12 ay önce
 • Paylaş:
Yorum Yazmak için tıklayınız